Z żałobnej karty – ŚP Kazimierz Puto

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w wieku 83 lat w dniu 10 kwietnia 2021 r. odszedł Kol. KAZIMIERZ PUTO – wieloletni członek Oddziału Warszawskiego SIMP (wstąpił do OW SIMP 01.07.1965 r.).  Jako aktywny działacz i członek Sekcji Spawalniczej prowadził wiele prezentacji i odczytów naukowo-technicznych.

Kazimierz Puto – odczyt pt.: „Terminale LNG”  (fot. z dn.09.06.2016 r.)

 

Mgr inż. Kazimierz Puto był absolwentem Politechniki Częstochowskiej. Pracował w zakładach: Chemar-Kielce, Metalchem-Toruń. Był rzeczoznawcą technicznym w Metal Export-Warszawa. Jako niezależny inspektor Bureau Veritas nadzorował odbudowę rurociągu w Iraku. Prowadził inspekcję instalacji wydobywczych ropy naftowej na platformach produkcyjnych firmy Total. Pilotował niezależną inspekcję na budowie Terminala LNG w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i Grecji. Z ramienia firmy SGS prowadził nadzór nad budową odsiarczania spalin w elektrowniach Połaniec i Kozienice.

 

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia łącząc się w bólu i smutku.

Cześć Jego Pamięci!

Zarząd, Koleżanki i Koledzy Oddziału Warszawskiego SIMP

 

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 15.04.2021 r. (czwartek) o godzinie 14.00 w Kościele pw. św. Kazimierza w Pruszkowie, przy ulicy ul. Kraszewskiego 23. Po nabożeństwie żałobnym, nastąpi odprowadzenie zmarłego do grobu na Cmentarz Parafialny w Pruszkowie.
TRANSMISJA ONLINE – informujemy, że na stronie Parafii św. Kazimierza w Pruszkowie dostępna będzie transmisja mszy świętej na żywo. Transmisję można obejrzeć uruchamiając o godzinie 14.00 w czwartek następujący link w przeglądarce internetowej: https://parafiaswkazimierza.pl/live/