Odszedł SYLWESTER MAKOWSKI Członek OW SIMP

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 77 lat w dniu 15 czerwca 2020 r. odszedł Kol. SYLWESTER MAKOWSKI – członek Oddziału Warszawskiego SIMP.

Smutna wiadomość o śmierci naszego wieloletniego członka i sympatyka Stowarzyszenia, życzliwego człowieka i przyjaciela bardzo nas poruszyła.

Pana Sylwestra Makowskiego zapamiętamy jako aktywnego inżyniera i długoletniego działacza Oddziału Warszawskiego SIMP (wstąpił do SIMP dnia 01.06.1968 r.), pełniącego funkcje, m. in. sekretarza oraz wiceprezesa Koła Warszawskiego, członka oraz przewodniczącego komisji odpowiedzialnej za sprawdzenie kwalifikacji z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych (Komisja Kwalifikacyjna przy OW SIMP w latach 2000-2020). Osoba Kol. Sylwestra Makowskiego, czynnie zaangażowanego w pracę społeczną i działalność organizacyjną pozostaną na długo w naszej pamięci.

Pan Sylwester Makowski otrzymał Srebrną Odznakę Honorową SIMP (05/2010).

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia łącząc się w głębokim żalu i smutku.

Cześć Jego Pamięci!

Zarząd, Koleżanki i Koledzy Oddziału Warszawskiego SIMP

 

Informujemy, że Msza Św. odprawiona zostanie w dniu 18.06.2020r. (czwartek) o godz. 12:00 w kościele Św. Krzysztofa ul. Kraszewskiego 23 w Pruszkowie. Ceremonia pogrzebowa będzie miała miejsce na Cmentarzu Żbikowskim w Pruszkowie przy ul. Domaniewskiej.