Odszedł Stanisław Kraszewski Członek Honorowy SIMP

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 94 lat w dniu 11 marca 2020 r. odszedł Pan STANISŁAW KRASZEWSKI Członek Honorowy SIMP (ur. 01.11.1925 r.).

Smutna wiadomość o śmierci wspaniałego, życzliwego człowieka i przyjaciela bardzo nas poruszyła.

Pana Stanisława Kraszewskiego zapamiętamy jako pełnego energii inżyniera, długoletniego, aktywnego działacza Oddziału Warszawskiego SIMP (wstąpił do SIMP 01.10. 1951 r.), pełniącego wiele funkcji, m. in. Członka Komisji Współpracy z Kołami OW SIMP, Członka i Przewodniczącego Komisji Kwalifikacyjnej OW SIMP, Sekretarza, Wiceprzewodniczącego i Przewodniczącego w Kołach Zakładowych SIMP, Członka Zarządu Koła Seniorów OW SIMP. Osoba Pana Stanisława Kraszewskiego, czynnie zaangażowanego w pracę społeczną i działalność organizacyjną, na długo pozostanie w naszej pamięci.

Pan Stanisław Kraszewski otrzymał Godność Członka Honorowego SIMP jako zasłużonego Członka dla SIMP, nauki, techniki i gospodarki nadanego przez Walny Zjazd Delegatów (dn. 18 października 2014 roku).

 

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia łącząc się w głębokim żalu i smutku.

Cześć Jego Pamięci!

Zarząd, Koleżanki i Koledzy Oddziału Warszawskiego SIMP

 

Informujemy, że Msza Św. odprawiona zostanie w dniu 17.03.2020 r. o godz. 11:00 w Kościele pw Dzieciątka Jezu ul. Lindleya w Warszawie. Ceremonia pogrzebowa będzie miała miejsce na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie, kwatera 42D (wejście od Alei Głównej od bramy ul. Św. Wincentego).