Rozstrzygnięcie Konkursu TECHNICUS 2019 organizowanego przez FSNT-NOT

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

Uprzejmie informujemy, że obradujące 3 czerwca br. w Warszawie pod przewodnictwem prof. Tadeusza Pawłowskiego, Wiceprezesa FSNT-NOT, Jury Konkursu TECHNICUS 2019 wyłoniło laureatów tegorocznej edycji Konkursu.

Konkurs TECHNICUS 2019 organizowany przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT ma na celu wspieranie i promowanie wydawców oraz autorów, których publikacje książkowe z zakresu techniki wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz edytorskim.

Z ogromnym zadowoleniem i przyjemnością informujemy, że Jury wyróżniło w kategorii „Poradnik techniczny” książkę autorstwa Pana Adama Baryłki pt. „Poradnik rzeczoznawcy budowlanego. Tom I – Problemy techniczno-prawne diagnostyki obiektów budowlanych” zgłoszoną przez Oficynę Wydawniczą Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego.

Podsumowanie Konkursu i wręczenie dyplomów odbędzie się podczas Gali „Polacy Razem” w dniu 14 czerwca 2019 r. na Politechnice Krakowskiej, podczas IV Światowego Zjazdu Inżynierów Polskich i XXVI Kongresu Techników Polskich w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia Panu Adamowi Baryłce – Prezesowi Oddziału Warszawskiego SIMP!

Technicus_protokół Jury 2019