Co nowego w Zamku SIMP w Rydzynie? – KONCERTY NOWOROCZNE 2021

wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

W imieniu Organizatora – Dyrekcji Zamku SIMP w Rydzynie, z przyjemnością informujemy, że w okresie od 10 stycznia do 14 lutego 2021 roku planowana jest realizacja kolejnej edycji Koncertów Noworocznych. Nadchodzący rok, będzie rokiem jubileuszu 35-lecia tego pięknego i cenionego wydarzenia kulturalnego.

Z uwagi na okres pandemii i wprowadzone obostrzenia, Organizator informuje, że liczebność Sali Balowej nie może przekroczyć 100 osób (nie jak dotychczas od 300 do 330 osób). W obecnej chwili powiat leszczyński pozostaje w strefie wolnej od koronawirusa ze względu na niewielką liczbę zakażeń.

Pomimo przesłanki zakładającej uruchomienie „żółtej strefy” dla powiatu leszczyńskiego, pierwsze bilety na koncerty zostały już sprzedane. Zakładając optymistyczny scenariusz związany ze zmniejszeniem obostrzeń, Organizator przewidział wydłużenie cyklu koncertów biorąc pod uwagę znaczące zainteresowanie gości.

Serdecznie zachęcamy wszystkich – stałych bywalców, naszych członków, przyjaciół i sympatyków do uczestnictwa w tym atrakcyjnym wydarzeniu.

Koncerty odbywać się będą w elastycznych terminach.

Więcej informacji na stronie  http://www.zamek-rydzyna.com.pl/

Zapraszamy!